Služby

crossroad-opravy.svg

Opravy čepových uložení

Trápí Vás poškozené čepové uložení ? Přemýšlíte o finančně náročné výměně poškozeného dílu za nový ? Toto je alternativa, jak ještě prodloužit životnost jinak funkčního dílu, např. hlavního ramene hydraulického jeřábu.

crossroad-klimatizace.svg

Servis klimatizačních systémů

Vysoký komfort práce se v dnešní době řadí na jedno z prvních míst v žebříčku požadavků zaměstnanců na své zaměstnavatele. Kabina, která není vybavena klimatizačním systémem nebo její klimatizační systém není funkční, již dávno nevyhovuje současným standardům a požadavkům.

crossroad-pneu.svg

Pneuservis

Osobní vozy, nákladní vozy, stavební stroje, zemědělské traktory a samozřejmě lesnické stroje. Vše potřebuje ke svému provozu pneumatiky. Pneuservis pro všechny výše uvedené stroje a vozidla je proto samozřejmou součástí naší nabídky služeb.

crossroad-filtrace.svg

Filtrace provozních náplní

Super Caddy 3 je nejnovější nástroj ve strategii společnosti John Deere pro snížení kontaminace a prodloužení životnosti součástí hydraulického systému. Tento prvotřídní servisní nástroj nám dává možnost čistit hydraulický systém efektivně a spolehlivě.

crossroad-rozbory.svg

Rozbory provozních náplní

Tak jako lékař dokáže diagnostikovat Váš stav na základě rozboru krve, tak dokážeme i my včas rozpoznat blížící se problém na Vašem stroji. To vše díky pravidelnému sledování aktuálního stavu provozních náplní, přičemž odběry si provádí sám zákazník.

crossroad-stredisko.svg

Školící středisko

Běžná školení obsluhy při předání stroje, školení pro technicko hospodářské pracovníky, rekvalifikační kurzy pro operátory nebo prostě školení na míru podle potřeb zákazníka. To vše poskytuje naše akreditované moderně vybavené školící středisko.

crossroad-sluzby.svg

Servis u zákazníka

Bez kvalitního a rychlého servisu by nemohl efektivně fungovat žádný stroj. Potřebujete rychle vyřešit závadu na svém stroji kdekoliv po celé České republice nebo na Slovensku ? Pro nás to není žádný problém, stačí jen zavolat. Naši mechanici jsou připraveni vyrazit a závadu v co možná nejkratším čase odstranit.

crossroad-strediska.svg

Servisní střediska

Přestože je naší snahou ušetřit našim zákazníkům maximum nákladů a většinu zakázek řešíme přímo v lese, aby se stroj nemusel přepravovat, ne vždy je to však možné. Větší opravy není možné řešit bez kvalitního dílenského zázemí. Za tímto účelem disponujeme v současné době dvěma servisními středisky.