Přijíždějí John Deere 910G a 1010G

Společnost John Deere představí v letošním roce nové modely malých vyvážecích traktorů John Deere 910G a 1010G. Oficiální představení stroje proběhne na výstavě InterForst v německém Mnichově. Zájemci však budou mít možnost si stroj prohlédnou např. i na výstavě FinnMetko 2018 koncem srpna ve Finsku.

Oba tyto stroje jsou typické novými výkonnějšími motory John Deere, které plní emisní normy EURO 5. Typické jsou širokou variabilitou svých konfigurací. Můžeme začít od volby hydraulických jeřábů CF1 nebo CF5 se systémem IBC. Dále pak výběrem mezi pneumatikami o průměru 22,5", 24,5" nebo 26,5". Nemůžeme zapomenout ani na volitelné šířky nebo délky nákladových prostorů.

Na první pohled vypadají oba stroje velice kompaktně. Jejich design totiž tentokrát pochází z dílny BMW Design Works. Pod pěkným kabátem, se ale navíc skrývá perfektní technické řešení celého stroje. Designéři a konstruktéři totiž dbali při vývoji na jednoduchost ovládání, efektivitu hydraulického systému a údržbu stroje. 

První objednávky bude výrobce přijímat začátkem září letošního roku po výstavě FinnMetko. Prvních sériově vyráběných kousků se tedy dočkáme někdy na přelomu letošního roku. 

Další novinky a aktuality

8.10.2021

Nová verze systému IBC 3.0

Mezník v technologii lesních strojů, Intelligent Boom Control (IBC) společnosti John Deere je nyní k dispozici pro všechny modely strojů John Deere pro sortimentní metodu těžby. Nová verze IBC 3.0 je opět technologickým milníkem, protože umožňuje zavedení také dalších nových chytrých funkcí, které usnadní práci operátora a zvýší produktivitu.

5.1.2021

Česká verze lesnické sekce webu deere.com

Na adrese www.deere.cz nyní najdete také odkaz na českou verzi webu s lesnickou technikou John Deere.

Další novinky