Přijíždějí John Deere 910G a 1010G

Společnost John Deere představí v letošním roce nové modely malých vyvážecích traktorů John Deere 910G a 1010G. Oficiální představení stroje proběhne na výstavě InterForst v německém Mnichově. Zájemci však budou mít možnost si stroj prohlédnou např. i na výstavě FinnMetko 2018 koncem srpna ve Finsku.

Oba tyto stroje jsou typické novými výkonnějšími motory John Deere, které plní emisní normy EURO 5. Typické jsou širokou variabilitou svých konfigurací. Můžeme začít od volby hydraulických jeřábů CF1 nebo CF5 se systémem IBC. Dále pak výběrem mezi pneumatikami o průměru 22,5", 24,5" nebo 26,5". Nemůžeme zapomenout ani na volitelné šířky nebo délky nákladových prostorů.

Na první pohled vypadají oba stroje velice kompaktně. Jejich design totiž tentokrát pochází z dílny BMW Design Works. Pod pěkným kabátem, se ale navíc skrývá perfektní technické řešení celého stroje. Designéři a konstruktéři totiž dbali při vývoji na jednoduchost ovládání, efektivitu hydraulického systému a údržbu stroje. 

První objednávky bude výrobce přijímat začátkem září letošního roku po výstavě FinnMetko. Prvních sériově vyráběných kousků se tedy dočkáme někdy na přelomu letošního roku. 

Další novinky a aktuality

20.8.2018

Nová verze TimberOffice 5.10

Společnost John Deere představí na výstavě FinnMetko novou verzi svého navigačního softwaru TimberOffice Maps.

16.8.2018

Podzimní akční nabídka 2018

Parné a suché léto nám dává sice stále ještě zabrat, ale proč se již pomalu nezačít připravovat na podzim.

28.3.2018

Pozvánka na výstavu Silva Regina 2018

Letos jsme si pro Vás připravili na výstavu Silva Regina několik opravdu horkých novinek. Ať už to je nový model osmikolového harvestoru JOHN DEERE 1170G nebo systém IBC pro harvestory, malý překládací bagr SENNEBOGEN 817E a nebo z dílny společnosti HIAB nový jeřáb LOGLIFT F281S a systém ovládání hydraulického jeřábu z kabiny nákladního vozidla za pomoci virtuálních brýlí s názvem HiVision.

Další novinky