Grand Prix Silva Regina 2010

Vyvážecí traktor John Deere 1110E byl oceněn cenou Grand Prix Silva Regina 2010 pro nejlepší exponáty největší tradiční lesnické výstavy v České republice. Odborná porota vybírala ze 76 přihlášených exponátů.

Obrovský zájem zaznamela expozice naší společnosti na veletrhu Silva Regina v Brně. A to především díky novým modelům harvestoru - John Deere 1170E - a vyvážecího traktoru - John Deere 1110E.

Dále zde bylo možné si prohlédnout i zcela novou harvestorovou hlavici značky Waratah H414, která většinu návštěvníků zaujala svou kompaktností. 

Ze strojů pro klasickou těžbu jsme zde představili již dobře známý model John Deere 540GIII, který je svou robustní konstrukcí předurčen pro dlouhá léta té nejnáročnější práce v lese.

Vzhledem k tomu, že se jako společnost zaměřujeme na komplexní řešení profesionální lesní těžby, bylo možné na našem stánku najít také štěpkovač holandského výrodce CaesarWellink - Dutch Dragon 6045.

Velice bychom tímto chtěli všem návštěvníkům naší expozice poděkovat za jejich přízeň a budeme se těšit na další setkání při další možné příležitosti.

Soubory ke stažení