Simulátory

Práce na harvestoru a vyvážecím traktoru ve virtuálním světě. Ano, a to hned v několika různých provedeních, dle možností a požadavků na výuku.  To vše společně s komplexním výukovým systémem TimberSkills.

Simulátor harvestoru a vyvážecího traktoru

Tento model simulátoru je vybaven stejnou technikou jako skutečné harvestory a vyvážecí traktory John Deere. To znamená sedadlo operátora s ovládacími područkami a ovládacími pákami, řídící počítač se softwarem shodným jako ve skutečném stroji a společně s tím i skutečné ovládací moduly a prvky, které jsou skryté pěkně pod kapotou. Školení s tímto typem simulátoru umožňuje naučit žáka jak nastavovat parametry samotného stroje a harvestorové hlavice a jak používat měřící systém s cílem dosáhnout nejlepších pracovních výsledků se skutečným i strojem v reálném porostu.

Simulátor práce na harvestoru a vyvážecím traktoru a simulátor práce na vyvážecím traktoru

Simulátory práce s lesními stroji John Deere jsou velice efektivní nástroje pro školení pracovních metod a postupů bez řídícího a měřícího systému. Tyto simulátory jsou však vybaveny reálným sedadlem operátora astejným ovládacími panely a pákami jako na skutečném stroji.
Přenosný simulátor pro notebook

Simulátor práce na harvestoru a vyvážecím traktoru je také k dispozici v přenosném provedení pro notebooky. Souprava simulátoru se skládá ze skutečných ovládacích panelů a pák, propojovací sady, napájecího adaptéru výkonného notebooku a přepravního kufru. 
Společné funkce a vlasnosti

Všechny tyto čtyři typy simulátorů jsou vybaveny stejným softwarem pro simulaci práce na lesních strojích, což umožňuje jejich vzájemné propojení v lokální počítačové síti. Tento program umožňuje jednoduché přepínání simulace mezi harvestorem a vyvážecím traktorem. Žák tak má možnost v první fázi strom pokácet a zpracovat na sortimenty a ve druhé fázi pak může tento strom naložit na vyvážecí traktor a odvézt jej na odvozní místo. Školení s kompletním harvestorovým uzlem ve stejném porostu tak poskytuje žákům realistický obraz práce s těmito stroji.

Dále jsou součástí dodávky software pro přípravu pracovních úkolů Terrain Editor a software pro vyhodnocování pokroku žáka ve výuce Score Editor.

Samostatnou kapitolou pak je jedinečný komplexní výukový systém TimberSkills

Tento systém poskytuje nástroje pro tvorbu výukových kurzů, evidenci žáků a sledování jejich pokroku ve schopnostech práce se simulátorem, včetně systému zkoušek a hodnocení žákem a instruktorem.

Samozřejmostí je plná lokalizace v českém jazyce, tak jak je tomu u skutečných lesních strojů zvykem již téměř od svých počátků v našich končinách.

Soubory ke stažení

PDF, 2,32 MB

Potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte kontaktovat našeho specialistu na stroje John Deere:

374 732 641

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

*


*

*

*

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Bazar lesní techniky

Nabídka použitých strojů pocházejících z České a Slovenské republiky,
dále pak vybrané stroje ze Skandinávie, Německa nebo Rakouska

Navštivte náš bazar

Mohlo by vás zajímat

Překládací bagry a jeřáby do dřevoskladů, odpadového a recyklačního hospodářství, přístavů ale i jinam

Špička mezi harvestorovými hlavicemi