HIAB na Elmia Wood 2017

Společnost HIAB bude na lesnické výstavě Elmia Wood 2017 ve švédském Jonköpingu v termínu od 7 - 10.června vystavovat své lesnické jeřáby LOGLIFT a JONSERED.

HIAB bude na výstavě Elmia Wood vystavovat své lesnické jeřáby vyráběné pod značkami LOGLIFT a JONSERED vybavené posledními inovacemi. Zveme všechny návštěvníky, kteří mají zájem si vyzkoušet lesnický jeřáb LOGLIFT vybavený systémem HiVisionTM, který umožňuje bezpečné a komfotrní ovládání jeřábu z pohodlí kabiny nákladního vozu. Dodávky prvních jeřábů se systémem HiVision byly realizovány již začátkem letošního roku a to ve Švédsku a Německu, další dodávky budou následovat do Finska a Japonska.

Další novinky a aktuality

5.9.2019

HIAB představuje záruku 2 roky pro jeřáby LOGLIFT a JONSERED

Od 1.8.2019 mají všechny jeřáby LOGLIFT a JONSERED standardní dvouletou záruku, která se vztahuje na všechny komponenty.

28.3.2018

Pozvánka na výstavu Silva Regina 2018

Letos jsme si pro Vás připravili na výstavu Silva Regina několik opravdu horkých novinek. Ať už to je nový model osmikolového harvestoru JOHN DEERE 1170G nebo systém IBC pro harvestory, malý překládací bagr SENNEBOGEN 817E a nebo z dílny společnosti HIAB nový jeřáb LOGLIFT F281S a systém ovládání hydraulického jeřábu z kabiny nákladního vozidla za pomoci virtuálních brýlí s názvem HiVision.

27.3.2018

HIAB představuje nový nosič kontejnerů pro XR21

Společnost Hiab uvedla do provozu nový inovativní produkt pro bezpečnou a efektivní manipulaci s kontejnery v místech, kde neexistuje infrastruktura pro nakládání nebo vykládání kontejnerů z kamionu. Jedná se o aplikaci na populární hákový nosič MULTILIFT XR 21.

Další novinky