screen_5.jpg Motiv_Servis_01.jpg Klimatizace_Motiv.jpg

Naše služby

Portfolio námi nabízených služeb a zboží se neustále rozšiřuje. Hledáme cesty, jak vyjít svým zákazníkům vstříc, tak aby vždy věděli, že u nás dostanou vše co mohou potřebovat k provozu nejen speciálních lesních strojů
 • Servisni_Strediska.jpg

  Servisní střediska

  Přestože je naší snahou ušetřit našim zákazníkům maximum nákladů a většinu zakázek řešíme přímo v lese, aby se stroj nemusel přepravovat, ale ne vždy je to možné. Větší opravy není možné řešit bez kvalitního dílenského zázemí. Za tímto účelem disponujeme v současné době dvěma servisními středisky.

 • Servis_U_Zakaznika.jpg

  Servis u zákazníka

  Bez kvalitního a rychlého servisu by ani značka John Deere nikdy neměla po celém světě takový zvuk jaký má dnes. Potřebujete rychle vyřešit závadu na svém stroji kdekoliv po celé České republice ? Pro nás to není žádný problém, stačí jen zavolat. Naši mechanici jsou připraveni vyrazit a závadu do 24 hodin odstranit.

 • Skoleni.jpg

  Školící středisko

  Běžná školení obsluhy při předání stroje, školení pro technicko hospodářské pracovníky, rekvalifikační kurzy pro operátory nebo prostě školení na míru podle potřeb zákazníka. To vše poskytuje naše akreditované moderně vybavené školící středisko.

 • Analyza_naplni.jpg

  Rozbory provozních náplní

  Tak jako lékař dokáže diagnostikovat Váš stav na základě rozboru krve, tak dokážeme i my včas rozpoznat blížící se problém na Vašem stroji. To vše díky pravidelnému sledování aktuálního stavu provozních náplní, přičemž odběry si provádí sám zákazník.

 • Caddy00.jpg

  Filtrace provozních náplní

  Super Caddy 3 je nejnovější nástroj ve strategii společnosti John Deere pro snížení kontaminace a prodloužení životnosti součástí hydraulického systému. Tento prvotřídní servisní nástroj nám dává možnost čistit hydraulický systém efektivně a spolehlivě.

 • Pneuservis02.jpg

  Pneuservis

  Osobní vozy, nákladní vozy, stavební stroje, zemědělské traktory a samozřejmě lesnické stroje. Vše potřebuje ke svému provozu pneumatiky. Pneuservis pro všechny výše uvedené stroje a vozidla je proto samozřejmou součástí naší nabídky služeb.

 • Klima_01.jpg

  Klimatizace

  Vysoký komfort práce se v dnešní době řadí na jedno z prvních míst v žebříčku požadavků zaměstnanců na své zaměstnavatele. Kabina, která není vybavena klimatizačním systémem nebo její klimatizační systém není funkční, již dávno nevyhovuje současným standardům a požadavkům.

 • WS2_00.jpg

  Opravy čepových uložení přímo v terénu

  Trápí Vás poškozené čepové uložení ? Přemýšlíte o finančně náročné výměně poškozeného dílu za nový ? Toto je alternativa, jak ještě prodloužit životnost jinak funkčního dílu, např. hlavního ramene hydraulického jeřábu.

 • Pronajem_Stroju.jpg

  Pronájem strojů

  Chcete si pořídit vlastní stroj, potřebujete začít pracovat pokud možno co nejdříve a dodací lhůta je příliš dlouhá ? Provozujete stroje zakoupené u naší společnosti a trpíte momentálním nedostatkem výrobních kapacit ? Pak právě pro Vás je určena tato služba.